1564 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Mobile-Street - интернет магазин аксессуаров для мобильных телефонов
+380 (66) 597-43-53
+380 (67) 440-21-01

Чохли Vivo

Серед китайських брендів мобільної техніки свою нішу займає компанія Vivo. Багато хто вважають її найбільш передбачуваною, прямолінійною. Однак вона стабільно росте, розвивається, зміцнює свій авторитет. Про дату створення точно нічого не відомо, однак часто в мережі називають 2009 рік. Виникла як дочірня компанія відомого китайського гіганта BBK. Шкіра має міжнародні сертифікати якості продукції. Керівництво обрало стратегію оффлайн-продажу, орієнтуючись на роздрібну торгівлю. На рекламу і самопіар витрачаються колосальні суми, займаючись спонсорством, співпрацюючи з відомими кіно - і музичними каналами (рекламу можна зустріти в офіційних трейлери до фільмів, мультфільмів). Спочатку компанія зробила ставку на молодого покупця, створюючи яскраві й недорогі смартфони. 

Чохли для смартфонів Vivo.

Всі сучасні гаджети вимагають обережного поводження і додаткового захисту. Новенький смартфон, звичайно, дуже гарний, з виглядом абсолютно міцний. Однак ритм життя зараз високий, що значно збільшує ризики. Краще відразу придбати захисний чохол Віво. Для повної впевненості або різноманіття - два або три. Такий раціональний підхід допоможе уникнути появи тріщин, подряпин, сколів, прикрасить Ваш девайс.

Ми пропонуємо лише якісні аксесуари, надійні і привабливі. Кейси ідеально підійдуть саме на Вашу модель смартфона, роблячи його особливим, унікальним. Кисет може стати самостійним елементів Вашого стилю. 

Різноманітність чохлів на телефони Vivo.

Виробники мобільних аксесуарів пропонують кожухи різних форм, з різних матеріалів. Їх головне завдання - захищати комунікатор, захищати його від негативних механічних впливів. З кейсом користуватися гаджетом буде комфортно. Основні форм-фактори "відзначилися" в наступному:

  • чохли-книжки Віво і чохли-фліпи забезпечують захист апарату відразу з усіх сторін. З цим аксесуаром Ви відчуєте впевненість і довіру. Смарт щільно утримується в силіконовому або пластиковому кріпленні. Кришка (або покриття) книжки м'яко прикриває дисплей, попереджаючи пошкодження. Кейс легко трансформується в підставку для телефону. До "недоліків" цього типу футлярів віднесемо "низьку мобільність". Щоб використовуватися смартфон, слід щоразу відкривати/закривати обкладинку книжечки.
  • чохли-накладки виконуються з силікону, з пластику або поєднання матеріалів. Сильною стороною таких кожухів є навпаки їх "легкість на підйом". Скористатися комунікатором можна сиюсекундно, не роблячи додаткових дій. Гнучкий, пластичний силікон, як і міцний пластик чудово відбивають удари, рятуючи пристрій від пошкоджень. З накладками дуже легко, зручно, практично. Ахіллесовою п'ятою при цьому залишається відкритий екран. Рішення: придбати захисне скло. До цієї ж групи віднесемо протиударний чохол Vivo у вигляді ущільненої, укріпленої накладки.
  • бампери залишаються самими песимістичними, прикривають тільки бічні панелі пристрою. Їх краю трохи виступають над робочою поверхнею апарату. Саме вони беруть на себе негатив при падінні чи ударі смарта. Бампери виготовляють із загартованого алюмінію, який відрізняється низькою вразливістю. Кисет майже не збільшує габарити пристрою, дозволяючи милуватися його первозданним виглядом. Тут дисплей знову перебуває в зоні ризику, тому не забуваємо про захисному склі або плівці.

Оригинальный чехол для телефона Vivo - залог успеха.

Интернет-магазин Mobile-Street старается угодить каждому своему клиенту. Смартфоны Виво пока распространены нешироко, но их становится все больше. Мы следим за новинками, регулярно расширяем ассортимент, стараемся удивлять Вас акциями и скидками. Поможем подобрать для Вас идеальный чехол. Защитите свой гаджет уже сейчас. 

С Mobile-Street совершать покупки всегда приятно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner